Skip to main content

Nájdite si prácu, ktorá vám vyhovuje!

Čaká na vás množstvo otvorených pozícií!

Práca v KiK je radosť.

Objavte viac možností.

Čakajú na vás rôzne príležitosti.

Zum Stellenportal

Ponúkame vám:

Možnosti rozvoja

Ponúkame individuálne kariérne príležitosti a možnosti rozvoja, kde vaša cesta nie je nevyhnutne spojená s konkrétnou kvalifikáciou. Pozrite si tiež naše konkrétne príbehy.

Rozmanitosť

Rozmanitosť nás robí jedinečnými: Vždy spolu, ale vždy jednotlivo. Dôležitá je osobnosť, pretože podľa životopisu sa nedajú rozpoznať schopnosti.

Ohodnotenie

Jednostranné hierarchické myslenie je minulosť. Naše rozmanité možnosti rozvoja vám dávajú už od začiatku príležitosť prevziať zodpovednosť - aj ako nováčikovi v danej oblasti. Kľúčom k úspechu je priama komunikácia.

Blízkosť

KiK je váš zamestnávateľ v susedstve. Vďaka našim približne 110 pobočkám po celom Slovensku nás nájdete takmer všade.

Nájsť predajňu

Rodina KiK

Držíme spolu ako tím a vítame každého do našej veľkej rodiny Kik. Kolegialita je pre nás veľmi dôležitá. Navzájom sa podporujeme a všetci si pomáhame.

Udržateľnosť

Nestojíme len o kvalitu za spotrebiteľsky priaznivé ceny, ale aj o udržateľný rozvoj spoločnosti, ktorý zohľadňuje sociálne a ekologické normy.

Informujte teraz

Istota

Ponúkame istotu zamestnania aj v čase krízy. Ako rýchlo rastúca a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť zaisťujeme stabilitu.

Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom

Staráme sa o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Okrem rôznych modelov práce na čiastočný úväzok umožňujeme aj školenia na čiastočný úväzok.