Skip to main content

Profil spoločnosti

Sme európsky úspešný podnik. S takmer 4 000 pobočkami sme v súčasnosti stálicou maloobchodného sektora v celej Európe.

Máte ešte otázky? Jednoducho nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Kto sme

Hor sa do Európy

Na medzinárodnej úrovni k nášmu úspechu prispieva približne 29 000 zamestnancov, čo nám v posledných rokoch umožnilo pokračovať v úspešnom raste. Dlhodobým cieľom je prevádzkovať 5 000 moderných obchodov v Európe.

Náš hlavný motív sme pevne zakotvili v názve spoločnosti: KiK znamená "Zákazník je kráľ". Tento sľub sme úspešne splnili v dvanástich európskych krajinách. Naše nízke ceny oceňujú najmä rodiny, mladé matky alebo otcovia a cenovo orientovaní zákazníci.

Čo ponúkame

Móda, domáce potreby, dekorácie a mnoho ďalšieho tovaru

Potrebujete nový outfit pre vás alebo vaše deti? Potom ste na správnom mieste! Príďte a objavte našu širokú škálu módneho oblečenia najlepšej kvality za najdostupnejšie ceny. Dolaďte svoj módny štýl s našou pestrou ponukou oblečenia.

Už dlho sme viac ako len textilný diskont. Náš sortiment zahŕňa mnoho ďalších každodenných produktov, ako sú dekorácie, hračky, kozmetické výrobky, doplnky, domáci textil a ďalšie. Nechajte sa prekvapiť naším širokým a rozmanitým sortimentom!

Čo je pre nás dôležité

Udržateľnosť je súčasťou nášho poslania

Stojíme nielen za vysoko kvalitnými produktami za ceny priaznivé pre spotrebiteľov, ale aj za dodržiavaním sociálnych a environmentálnych noriem. Pre nás sa cenová výhodnosť a férovosť nevylučujú!

Uvedomujeme si našu zodpovednosť v rámci celého globálneho dodávateľského reťazca a chceme sa transparentne zaoberať našimi úspechmi a výzvami. Sme radi, že sme súčasťou silnej siete, medziodvetvového textilného zväzu „Textilbündnisses“ v tomto projekte.

Vedeli ste, že?

Už roky sa aktívne zapájame do mnohých sociálnych projektov. Angažovaná spolupráca s krajinami, v ktorých sa vyrába náš tovar je pre nás obzvlášť dôležitá, aby miestni ľudia získali udržateľnú podporu.

Podrobnosti

V čom sme iní

Atraktívne pracovné príležitosti

Vieme, že ústredným pilierom nášho podnikateľského úspechu je našich 29 000 zamestnancov – v našich predajniach aj v našej centrále.

A ako zamestnávateľ máme tiež čo ponúknuť: kariérne vyhliadky a vysokú úroveň istoty zamestnania, ako aj dobrú pracovnú atmosféru a skvelú tímovú súdržnosť. Vnímame sa ako zamestnávateľ a zároveň ako poskytovateľ príležitostí – to znamená, že zamestnancov vyberáme nielen podľa ich kvalifikácie, ale predovšetkým podľa ich osobnosti.

Ponuka voľných pracovných miest →