Skip to main content

Podporte našu centrálu

Nádejný, stabilný a úspešný – tak je možné opísať KiK tromi slovami. A naša práca? Je rovnako rôznorodá ako naši zamestnanci. Vzhľadom na neustály rast hľadáme špecialistov a talentov.

Voľné pracovné miesta nájdete tu

Zistit viac

Centrála

Centrála

Centrála pre Českú republiku a Slovensko sídli v Prahe. Srdce našej spoločnosti, ktorá pôsobí po celej Európe, bije v nemeckom Bönene v Severnom Porýní-Vestfálsku. Okrem nových módnych trendov, rokovaní s dodávateľmi a výrobcami tu vznikajú reklamné kampane a atraktívne koncepty predajní pre váš zážitok z nakupovania. Neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti je tiež téma udržateľnosti.

Vaša šanca

Rodinná atmosféra

Zhruba 40 kolegýň a kolegov tvoria súčasť veľkej rodiny na centrále KiK v Prahe. Máme všestranných odborníkov rôznych odborov, nech ide o obchod, financie, expanziu, stavebnú oblasť, personalistiku a ďalšie. V našej spoločnosti stále hľadáme nových tímových hráčov.

Máte záujem?

Zistiť viac

Naše benefity - toto vám ponúkame

Rozvoj

V KiK ponúkame možnosť odborného aj jazykového vzdelávania, taktiež možnosť profesionálneho rastu.

Plné aj skrátené úväzky

Sme flexibilní. Ponúkame možnosť ako plných, tak aj čiastočných úväzkov. Umožňujeme aj prácu na diaľku.

Intenzívne zapracovanie

Novú posilu nášho tímu vždy riadne zapracujeme.

Príjemné prostredie

Pražská centrála sídli vo Vysočanoch, v blízkosti stanice Libeň, je teda dobre dostupná vlakom, autobusom či električkou. Kancelárske priestory sú novo vybavené, prostredie veľmi príjemné.

Paulina

"Skvelé privítanie a zapracovanie"

Marketing bol vždy mojou vášňou. Po preškolení a počiatočných skúsenostiach v odbore eventov som v roku 2021 začala pracovať v KiK v marketingovom oddelení. Moje prvé dni v KiK boli bohužiaľ v znamení lockdownu. Napriek tomu sa mi dostalo vrelého privítania. Zoznámila som sa so svojim vedúcim oddelenia, spoznala som svojich nových kolegov prostredníctvom videokonferencie a získala som prvý náhľad na úlohy, ktoré s tým súvisia. Už po krátkom zaškolení som bola schopná aktívne podporovať a prevziať zodpovednosť za tvorbu online brožúr a kampaní. Páči sa mi predovšetkým otvorená a priateľská mentalita, ktorá panuje v celom ústredí. To je posilnené aj školením v ďalších oblastiach, takže som okrem marketingového tímu mohla rýchlo nadväzovať kontakty aj v oddeleniach ako nákup, manažment kvality alebo e-commerce.