Skip to main content

Váš vstup do KiK

Od profesionála v oblasti nakupovania až po odborníka na predaj. Baví ťa jednať s ľuďmi a máš určitý cit pre módu a tovar? Potom by toto miesto mohlo byť práve pre teba!

Voľné pracovné miesta nájdete tu

Objavte pracovné miesta

Naše predajne

Naša vizitka

Naše pobočky sú našimi vizitkami. Tu srdečne vítame našich zákazníkov a snažíme sa im každý deň ponúknuť zážitok z nakupovania. Zostávame verní našej úlohe univerzálneho tovaru za rohom. Od aktuálnej módy až po dekoratívne a domáce potreby si tu každý nájde to, čo hľadá. Naším cieľom je potešiť našich zákazníkov – ústretovosť a dobrá kvalita za férové ​​ceny sú to, čo nás odlišuje. Nie nadarmo sa hovorí „náš zákazník náš pán“.

Vaša šanca

Spoločně k úspechu

V našich aktuálne cca 11 predajniach po celom Slovensku je pre vás vždy príležitosť! Aby všetko fungovalo hladko, naši zamestnanci robia každý deň to najlepšie v najrôznejších oblastiach. Medzi ne patria okrem iného naše predavačky/predavači, vedúci tímov, zamestnanci na čiastočný úväzok alebo brigádnici. Navyše stále hľadáme angažovaných ľudí, ktorí porastú v našom dynamickom tíme a spoločne so svojimi kolegami zaistia harmonický zážitok z nakupovania a spokojnosť našich zákazníkov.

Na koho sa obrátiť

zistit viac

Benefity, ktoré ponúkame

Istota

Ponúkame istotu zamestnania aj v čase krízy. Ako rýchlo rastúca a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť dbáme na stabilitu.

Tímovost

Držíme spolu ako tím a vítame každého do našej veľkej KiK rodiny. Kolegialita je pre nás veľmi dôležitá. Navzájom sa podporujeme a všetci sa zapájame.

15% zamestnanecká zľava

Zamestnanci môžu uplatniť 15% zľavu na každý nákup. Okrem toho existujú ďalšie špeciálne zľavové ponuky výhradne pre našich zamestnancov.

Katarína

„Sme jedna rodina!“

Volám sa Katarína a svoj príbeh v KiK píšem už od roku 2008, kedy KiK vstúpil na slovenský trh.
Pracujem na pozícii vedúcej predajne v Rožnave a som zároveň prvou zamestnankyňou KiK na Slovensku.
Základný pilier úspechu našej predajne a dôvod, prečo sa aj po 16ti rokoch teším do práce, je jednoznačne stabilný a priateľský tím kolegýň, s ktorými si vychádzame v ústrety, ťaháme za jeden povraz a vytvárame dobrú atmosféru na predajni, ktorú sa snažíme prenášať aj na našich zákazníkov.
Ich spokojnosť, je pre nás na prvom mieste.
Voľný čas trávim rada v prírode a s rodinou, ktorá je tolerantná a podporuje ma po celú dobu mojej kariéry v KiK.