Skip to main content

Pohodlné oblečenie, roztomilé motívy - všetko pre našich najmenších

Aby naši najmenší mohli nerušene objavovať svet, móda pre bábätká by mala nielen vyzerať rozkošne, ale mala by byť obzvlášť pohodlná, pohodlná a praktická. Presne to dokáže naše dostupné detské oblečenie od KiK, ktoré nájdete v našich predajniach po celý rok.

Detská móda v predajni KiK vo vašom okolí

Nájsť predajňu

Okrem módy pre bábätká ponúkame aj veľký výber dôležitého kúskov, ako sú látkové plienky, deky, osušky s kapucňou, podbradník a oveľa viac.

Dôležitú úlohu pre nás hrá nielen pohodlie a komfort, ale samozrejme aj kvalita našich výrobkov, pretože pre naše deti chceme len to najlepšie. Preto veľká časť našej detskej módy je vyrobená z bavlny. Jedná sa o výrobky vyrobené z čistej organickej bavlny. V našich predajniach sa ďalej nachádza značka Ergee, ktorá znamená prvotriedne spracovanie obzvlášť kvalitných materiálov bez znečisťujúcich látok.

Zobrazený tovar sú len modelové príklady. Neexistuje žiadny nárok a žiadna záruka dostupnosti v predajniach. Náš dostupný tovar nájdete denne aktualizovaný v predajniach.

Kvalita je pre nás dôležitá!

Máme tiež vysoké štandardy kvality, najmä pokiaľ ide o detské oblečenie! Poznáte skutočne našu kvalitnú značku Ergee? Viac informácií o spoločnosti Ergee a našich postupoch testovania kvality nájdete v záložke kvalita.

Podrobnosti