Skip to main content

Naše vlastné značky - za nimi si stojíme!

Naše vlastné módne značky majú pre vás pripravené módne a autentické oblečenie pre každodenné príležitosti. Od základných kúskov pre váš šatník až po trendy hity sezóny, v našom sortimente si nájdete niečo pre každý životný moment.

Vyváženému a neustále sa vyvíjajúcemu sortimentu produktov prikladáme veľký význam.

Okrem vlastných značiek u nás vždy nájdete aj množstvo ďalších obľúbených značiek. Môžete si tak byť istí, že u nás máte vždy najväčší výber. Či už je to ležérne, funkčné alebo trendové - ponúkame oblečenie pre celú rodinu za férovú cenu.

Dámy

Janina

U nás si vyberie každý, z nášho rozsiahleho dámskeho sortimentu, vo veľkostiach 36-48. Či už to sú základné kúsky, ležérne alebo trendové oblečenie - máme niečo pre každý štýl. Módny sortiment dopĺňajú plavky, spodná bielizeň, nočné prádlo a mnoho ďalšieho.

Páni

Identic

Náš pánsky sortiment pokrýva všetky vaše potreby, od basic kúskov, módneho oblečenia až po doplnky. Od spodnej bielizne, ponožiek a plaviek cez džínsy a košele až po tašky - u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj každodenný život.

Malé deti

Kiki a Koko

Zahŕňa veľkosti 92 - 122. Objavte mnoho skvelých módnych kúskov v našom sortimente pre batoľatá, ktorými môžete obliecť svojich najmenších od hlavy až po päty. Okrem vrchného oblečenia, ako sú nohavice, košele a bundy, u nás nájdete aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Deti

Y.F.K.

Sortiment zahrnuje veľkosti 128 - 176. Analogicky k sortimentu pre menšie deti ponúka značka Y.F.K. módu a doplnky pro väčšie deti a tínedžeri. Pod touto značkou nájdete nie len nohavičky, trička a mikiny, ale aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Dámy

Janina curved

Náš dámsky sortiment pre veľké veľkosti ponúka všetko, po čom vaše srdce túži. Základné kúsky, módne oblečenie, trendy oblečenie pre aktuálnu sezónu, spodnú bielizeň a mnoho ďalších vecí vo veľkostiach 48 až 54 čakajú na to, kým ich objavíte.

Páni

Identic More

Náš pánsky sortiment pre nadmerné veľkosti je presne ušitý na mieru vášmu každodennému životu. Nielen basic kúsky, tričká s potlačou ale aj ďalšie kúsky čakajú práve ma vás. Sortiment doplňuje spodná bielizeň, plavky a doplnky.

Rodina

Ergee

Okrem basic spodnej bielizne pre dámy a pánov zahŕňa Ergee aj náš kompletný sortiment pre deti. Tu nájdete všetko, čo potrebujete na optimálne vybavenie bábätka: oblečenie, doplnky, spacie vaky a detské prikrývky sú iba malou častou nášho rozsiahleho sortimentu Ergee.

Rodina

Ergeenomixx

Športová móda, spodná bielizeň, pančuchy a ďalšie. Ergeenomixx pokrýva náš sortiment vo všetkých športových, funkčných a zároveň pohodlných smeroch. Dámy, páni a aj deti vždy si u nás vždy nájdu skvelý športový outfit a oveľa viac.

Dámy a páni

ALL ACC Accessory

Pod touto značkou na vás čaká mnoho rôznych doplnkov. Čiapky, šály a obuv spoločne s taškami a peňaženkami vhodne doladí váš štýl. Tovar značky ALL ACC Accessory perfektne doplňuje náš sortiment pre dámy a pánov.

Predajňa KiK vo vašom okolí

Nájsť predajňu