Skip to main content

Naše vlastné značky - za nimi si stojíme!

Naše vlastné módne značky majú pre vás pripravené módne a autentické oblečenie pre každodenné príležitosti. Od základných kúskov pre váš šatník až po trendy hity sezóny, v našom sortimente si nájdete niečo pre každý životný moment.

Vyváženému a neustále sa vyvíjajúcemu sortimentu produktov prikladáme veľký význam.

Okrem vlastných značiek u nás vždy nájdete aj množstvo ďalších obľúbených značiek. Môžete si tak byť istí, že u nás máte vždy najväčší výber. Či už je to ležérne, funkčné alebo trendové - ponúkame oblečenie pre celú rodinu za férovú cenu.

Dámy

Janina

U nás si vyberie každý, z nášho rozsiahleho dámskeho sortimentu, vo veľkostiach 36-48. Či už to sú základné kúsky, ležérne alebo trendové oblečenie - máme niečo pre každý štýl. Módny sortiment dopĺňajú plavky, spodná bielizeň, nočné prádlo a mnoho ďalšieho.

Páni

XMAIL

Náš pánsky sortiment pokrýva všetky vaše potreby, od basic kúskov, módneho oblečenia až po doplnky. Od spodnej bielizne, ponožiek a plaviek cez džínsy a košele až po tašky - u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj každodenný život.

Malé deti

Kiki a Koko

Zahŕňa veľkosti 92 - 122. Objavte mnoho skvelých módnych kúskov v našom sortimente pre batoľatá, ktorými môžete obliecť svojich najmenších od hlavy až po päty. Okrem vrchného oblečenia, ako sú nohavice, košele a bundy, u nás nájdete aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Deti

Y.F.K.

Sortiment zahrnuje veľkosti 128 - 176. Analogicky k sortimentu pre menšie deti ponúka značka Y.F.K. módu a doplnky pro väčšie deti a tínedžeri. Pod touto značkou nájdete nie len nohavičky, trička a mikiny, ale aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Dámy

Janina curved

Náš dámsky sortiment pre veľké veľkosti ponúka všetko, po čom vaše srdce túži. Základné kúsky, módne oblečenie, trendy oblečenie pre aktuálnu sezónu, spodnú bielizeň a mnoho ďalších vecí vo veľkostiach 48 až 54 čakajú na to, kým ich objavíte.

Rodina

Ergee

Tu nájdete všetko, čo potrebujete na optimálne vybavenie bábätka: oblečenie, doplnky, spacie vaky a detské prikrývky sú iba malou častou nášho rozsiahleho sortimentu Ergee.

Dámy a páni

ALL ACC Accessory

Pod touto značkou na vás čaká mnoho rôznych doplnkov. Čiapky, šály a obuv spoločne s taškami a peňaženkami vhodne doladí váš štýl. Tovar značky ALL ACC Accessory perfektne doplňuje náš sortiment pre dámy a pánov.

Rodina

Identic Nature

V úzkej spolupráci s našimi dodávateľmi zabezpečujeme, aby naše produkty Identic Nature pre celú rodinu spĺňali aspoň jednu z nasledujúcich pečatí: Global Organic Textile Standard (GOTS), Cotton made in Africa (CmiA), Forest Stewardship Council (FSC®) , MODRÝ ANJEL a OEKO-TEX® STANDARD 100. Sortiment zahŕňa príjemné domáce oblečenie pre celú rodinu aj praktických pomocníkov do domácnosti.

Predajňa KiK vo vašom okolí

Nájsť predajňu