Skip to main content

Naše vlastné značky - za nimi si stojíme!

Naše vlastné módne značky majú pre vás pripravené módne a autentické oblečenie pre každodenné príležitosti. Od základných kúskov pre váš šatník až po trendy hity sezóny, v našom sortimente si nájdete niečo pre každý životný moment.

Objavte náš rozmanitý sortiment

Prehliadnuť si ponuku

Vyváženému a neustále sa vyvíjajúcemu sortimentu produktov prikladáme veľký význam.

Okrem vlastných značiek u nás vždy nájdete aj množstvo ďalších obľúbených značiek. Môžete si tak byť istí, že u nás máte vždy najväčší výber. Či už je to ležérne, funkčné alebo trendové - ponúkame oblečenie pre celú rodinu za férovú cenu.

Dámy

 

Janina

U nás si vyberie každý, z nášho rozsiahleho dámskeho sortimentu, vo veľkostiach 36-48. Či už to sú základné kúsky, ležérne alebo trendové oblečenie - máme niečo pre každý štýl. Módny sortiment dopĺňajú plavky, spodná bielizeň, nočné prádlo a mnoho ďalšieho.

 

Deti

 

Y.F.K.

Sortiment zahrnuje veľkosti 128 - 176. Analogicky k sortimentu pre menšie deti ponúka značka Y.F.K. módu a doplnky pro väčšie deti a tínedžeri. Pod touto značkou nájdete nie len nohavičky, trička a mikiny, ale aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Dámy a páni

 

ALL ACC Accessory

Pod touto značkou na vás čaká mnoho rôznych doplnkov. Čiapky, šály a obuv spoločne s taškami a peňaženkami vhodne doladí váš štýl. Tovar značky ALL ACC Accessory perfektne doplňuje náš sortiment pre dámy a pánov.

Páni

 

XMAIL

Náš pánsky sortiment pokrýva všetky vaše potreby, od basic kúskov, módneho oblečenia až po doplnky. Od spodnej bielizne, ponožiek a plaviek cez džínsy a košele až po tašky - u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj každodenný život.

Dámy

Janina curved

Náš dámsky sortiment pre veľké veľkosti ponúka všetko, po čom vaše srdce túži. Základné kúsky, módne oblečenie, trendy oblečenie pre aktuálnu sezónu, spodnú bielizeň a mnoho ďalších vecí vo veľkostiach 48 až 54 čakajú na to, kým ich objavíte.

Rodina

 

Identic Nature

V úzkej spolupráci s našimi dodávateľmi zabezpečujeme, aby naše produkty Identic Nature pre celú rodinu spĺňali aspoň jednu z nasledujúcich pečatí: Global Organic Textile Standard (GOTS)Cotton made in Africa (CmiA), Forest Stewardship Council (FSC®)BLAUER ENGEL a OEKO-TEX® STANDARD 100. Sortiment zahŕňa príjemné domáce oblečenie pre celú rodinu aj praktických pomocníkov do domácnosti.

Malé deti

 

Kiki & Koko

Zahŕňa veľkosti 92 - 122. Objavte mnoho skvelých módnych kúskov v našom sortimente pre batoľatá, ktorými môžete obliecť svojich najmenších od hlavy až po päty. Okrem vrchného oblečenia, ako sú nohavice, košele a bundy, u nás nájdete aj spodnú bielizeň, tielka a plavky.

Rodina

 

Ergee

Tu nájdete všetko, čo potrebujete na optimálne vybavenie bábätka: oblečenie, doplnky, spacie vaky a detské prikrývky sú iba malou častou nášho rozsiahleho sortimentu Ergee.

Predajňa KiK vo vašom okolí

Nájsť predajňu