Skip to main content

Naše sociálne nasadenie

Dobrá, cenovo výhodná móda a udržateľné hospodárenie sú pre nás neoddeliteľné. Angažujeme sa rôznymi spôsobmi: pre životné prostredie, pre ľudské práva, ako aj pre spravodlivé príjmy a výrobné podmienky u našich dodávateľov.

V oblasti zodpovednosti sme si stanovili ďalšie ciele

Podrobnosti

Vysoké sociálne a environmentálne štandardy sú pre nás už mnoho rokov samozrejmosťou - z presvedčenia. Naši zákazníci podporujú naše projekty svojimi nákupmi: umožňujú väčšiu spravodlivosť, väčšiu prosperitu a lepšie životné podmienky.

Náš záväzok

Nasledujúce projekty sú nám obzvlášť blízke

Financujeme niekoľko škôl v Bangladéši - to z nás robí jedného z najväčších súkromných poskytovateľov vzdelávania v krajine. Dobré vzdelanie je dôležitým predpokladom profesionálneho úspechu. Z nášho záväzku ťaží 3 000 detí. Naše školy sú technologicky aktuálne. Majú moderné učebné pomôcky a energetické potreby pokrývajú vlastnými solárnymi panelmi. Okrem toho podporujeme základnú školu a materskú školu v Dháke.

Prístup k čistej vode je základom pre lepšiu hygienu a zdravie. Z tohto dôvodu sme v Bangladéši, našej hlavnej krajine textilnej výroby, nainštalovali viac ako 8 000 studní a 2 000 latrín. Vďaka nášmu projektu má z čistej pitnej vody úžitok viac ako 600 000 ľudí.

Podporujeme komplexné ponuky lekárskej starostlivosti. Umožňujeme čoraz viacerým pracovníkom tovární v našich dodávateľských továrňach a ich deťom bezplatnú lekársku pomoc. Doposiaľ sme finančne podporili viac ako 50 000 ošetrení.

Chcete sa dozvedieť viac?

Tu nájdete ďalšie informácie o našich sociálnych záväzkoch, našich výrobných štandardoch a cieľoch do budúcnosti

Správa o udržateľnosti